LABAS!

Gal paskraidom?

Jeigu jūsų vaikas mėgsta karstytis po medžius,laipioti, vartytis tada , jūs pataikėte čia kur reikia. Oro gimnastikos ir akrobatikos užsiėmimai vaikams nuo 7 metų. Mūsų studijoje vaikai mokosi atlikti įvairius patimus ant juostų, virvių, lanko ir panašių įrankių kabančių ore.

Treniruočių metu dirba visi kūno raumenys, lavinama jėga, ištvermė ir lankstumas, mokomasi atlikti oro jogos, akrobatikos, gimnastikos pratimus ore. Kiekvienam mokiniui fizinis krūvis ir pratimai pritaikomi pagal jo gabumus

Taip! Visi įrenginiai ant kurių vaikai mokosi atlikti pratimus yra sertifikuoti ir nuolatos tikrinami. Treniruotis vaikai pradeda žemame aukštyje, visuomet yra čiužinys ir atlieka visus pratimus nuolatos stebimi trenerio.

Kokia apranga reikalinga treniruočių metu?

Treniruotėse vaikai turi dėvėti apranga kuri būtų aptempta, nevaržytų judesių ir dengtų visą kūną. Reikia turėti švarias kojinaites. Treniruotėse negalima sportuoti su šortais ir trumpomis rankovėmis, kurios nedengia pažastų. Galima dėvėti spec. oro gimnastikai pritaikytus antkelius. Plačiau apie aprangas skaitykite čia.

Ar tai saugu?

Studijoje yra renkamos vaikų ir paauglių grupės nuo 7 iki 15 metų. Pagal pasiruošimo lygį ir gabumus vaikai skirstomi į grupes bandomųjų pamokų metu, kurios kiekvienais metais skelbiamos mūsų tinkalpyje ir oficialiame facebook puslapyje. Nuo 15 metų yra renkama rinktinės grupė "ARTISTĖS", plačiau apie grupę skaitykite čia. Informacija apie priėmimą rasite čia.