PRIĖMIMAS

GRUPĖS

Studijoje visos grupės formuojamos, pagal vaikų amžių, fizinį pasiruošimą ir poreikius. Grupės taip pat yra skirtomos į varžybines ir nevaržybines, pagal šokėjų poreikius, fizinį pasiruošimą ir galimybes.

KUO SKIRIASI VARŽYBINĖ IR NEVARŽYBINĖ GRUPĖS?

Varžybinių grupių mokiniai ruošiami dalyvauti varžybose, konkursuose, festivaliuose, TV projektuose, renginiuose visoje lietuvoje ir užsiėnyje. Pamokų metu intensyviai treniruojasi, mokosi akrobatikos, gimnastikos, šokio elementų. Mokosi šiuolaikinio, modernaus, show dance stiliaus choreografijų. Treniruočių trukmė 60 minučių, iš mokinių yra tikimasi pareigingo ir nuoseklaus treniruočių lankymo. Taip pat, dalyvavimai varžybose yra privalomi visiems grupės nariams, išskyrus ligos ar nenumatytus atvejus. Oro gimnastikoje- akrobatikoje taip pat mokiniai ruošiasi dalyvauti LPSF organizuojamose varžybose, taip pat turi galimybę įstoti į feeracija ,kaip sportininkai ir gauti visus siūlomus federacijos privalumus.

Nevaržybinių grupių mokiniai pamokų metu mokosi gimnastikos, šokio, akrobatikos elementų. Mokosi šiuolaikinio, modernaus ir show dance stiliaus choreografijų, lavina lankstumą, kordinaciją, stipriną kūną ir tobulina savo įgūdžius. Užsiėmimai vyksta 45 minutes. Šios grupės mokiniai turi 2 pasirodymus per metus, jie nedalyvauja varžybose ir konkursuose. Grupės skirta visiems norintiems pradėti gimnastikos užsiėmimus, patobulinti savo įūdžius, aktyviai praleisti laisvalaikį.

KOKIA GRUPĘ PASIRINKTI?

Jeigu abejojate arba nežinote kokią grupę pasirinkti , siūlome atvykti pimąjai pamokai ir tokiu būdu studijos treneriai ir vadovai padės nuspręsti ,kuri grupė sportininkui yra tinkamesnė pagal vaiko pasiruošimą.

AR GALIMA PAKEISTI GRUPĘ IŠ NG Į KG VIDURYJE MOKSLO METŲ?

Dažniausiai paskirtą grupę rekomenduojame lankyti vienus mokslo metus, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai. Tačiau esant poreikiui ar norui grupę keisti , tokia galimybė yra suteikiama. Grupės vadovas taip pat gali pasiūlyti tėveliams keisti grupę matydamas vaiko pažangą.