ŠOKIŲ GIMNASTIKA

Šokių gimnastikoje susijungia įvairaus šokio stiliai tokie kaip: šiuolaikinis, modernus, pop dance, show dance su akrobatikos ir gimnastikos elementais kurie ne tik pagyvina pasirodymą, bet ir padaro jį įspūdingesniu.

Studijoje formuojamos šios amžiaus ir lygio grupės:

  1. 3 - 4 Metų NG

  2. 5-6 Metų NG

  3. 5-6 Metų KG

  4. 7-10 Metų NG

  5. 7-10 Metų KG

  6. 11-15 Metų NG

  7. 11-13 Metų KG

  8. 13-15 Metų KG

  9. RINKTINĖ GRUPĖ "ARTISTĖS" 15+

VISA INFORMACIJA APIE GRUPES IR PRIĖMIMĄ RASITE ČIA

Šių pamokėlių metu vaikai žengia pirmuosius žingsnelius į kelionę po platų šokio pasaulį. Pamokų tikslas ,padėti vaikams pažinti šokį, pajusti ritmą, pajusti savo kūną ir per žaidimą mokytis pačių papraščiausių šokio ir gimnastikos elementų, teisingos laikysenos. Pamokų metu vaikai mokosi žaisdami, kūrybiškai, pamokoje naudojama daug papildomų mokymo priemonių, skatinančių vaikų kūrybiškumą ir lavininčių vaizduotę.

3-4 METŲ GRUPĖ

NEKONKURSINĖ GRUPĖ

Šiose pamokose vaikai įgauna visus reikalingus pagrindus, tolimesnei kelionei per šokio ir gimnastikos pasaulį. Išmoksta pagrindinius gimnastikos, šokio elemetus. Mokosi susikaupimo, šokio disciplinos, taisyklingos laikysenos, pasitempimo, laviną pastiškumą, kordinaciją ir lankstumą. Mokosi paprastų šokio choreografijų . Šie užsiėmimai tai lyg šokių namo pamatai, be kurių namas nebus tvirtas ir stabilus. Užsiėmimų metu susipažįsta su įvairių gimnastikos įrankių tokių kaip kamuolio, lanko ir šokdynės valdymu.

KONKURSINĖ GRUPĖ

Grupė jau pažengusioms mažosioms šokėjoms. Grupė vaikams, kurie jau turi šokiams ir gimnastikai reikalingus pagrindus. Ir jau yra susipažinę su šokio ir gimnastikos pamokomis. Šių užsiėmimų metu, vaikai mokosi atlikti kiek sudėtingesnius akrobatikos ir gimnastikos elemetus. Mokosi ilgesnes ir sudėtingesnes šiuolaikinio,modernaus, show ir pop dance šokio choreografijas. Pamokų metu laviną lankstumą, kordinaciją, stipriną viso kūno raumenis. Užsiėmimų metu susipažįsta su įvairių gimnastikos įrankių tokių kaip kamuolio, lanko, šokdynės valdymu.

5-6 METŲ GRUPĖ

NEKONKURSINĖ GRUPĖ

Užsiėmimų metu vaikai stipriną kūną, laviną plastiką, pusiausvyra, kordinaciją, lankstumą, mokosi atlikti pagrindinius akrobatikos ir gimnastikos elementus. Mokosi atlikti elementus su kaspinu, šokdyne, lanku ir kamuoliu. Treniruočių metu mokosi pagrindinių šiuolaikinio, modernaus ,show ir pop dance šokio technikos ir choreografijų. Šokis ne tik leidžia vaikams pasisemti energijos, susirasti draugų, sustiprinti kūną, išmokti susikaupimo, bei ugdyti discipliną, bet ir yra puikus būdas išreikšti save.

KONKURSINĖ GRUPĖ

Užsiėmimų metu vaikai laviną lankstumą, pusiausvyrą, kordinaciją, sustipriną viso kūno raumenis, laviną plastiką. Mokosi taisyklingai atlikti įvairius sudėtingesnius gimnastikos ir akrobatikos pratimus. Mokosi atlikti akrobatinius pratimus vieni ir grupėje. Vaikai mokosi sudėtingesnių šiuolaikinio, modernaus ir show, pop dance šokio stilių choreogrfaijos. Pamokų metu vaikai taip pat mokosi valdyti gimnastikos įrankius tokius kaip kamuolys, kaspinas, lankas ir šokdynė. Dalyvauja varžybose ,konkursuose, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Šokis ne tik leidžia vaikams pasisemti energijos, susirasti draugų, sustiprinti kūną, išmokti susikaupimo, bei ugdyti discipliną, bet ir yra puikus būdas išreikšti save.

7-10 METŲ GRUPĖ

NEKONKURSINĖ GRUPĖ

Šiuose užsiėmimuose lavinamas lankstumas, jėga, ištvermė. mokomasi atlikti akrobatinius ir gimnastikos elementus. Mokomasi šiuolaikinio, modernaus, show dance stiliaus kompozicijų ir technikos. Ši grupė puikiai tiks norintiems lavinti savo fizines šokio galimybes, mokytis šokio technikos ir norintiems išreikšti save per šokį, taip pat mokomasi valdyti tokius įrankius kaip kaspinas, šokdynė, lankas ir kamuolys

11-15 METŲ GRUPĖ

KONKURSINĖ GRUPĖ

Užsiėmimų metu lavinami visi šokiams reikalingi įgūdžiai tokie kaip lankstumas, kordinacija, ištvermė, jėga. Mokomasi šiuolaikinio, show dance, modernaus ir pop dance šokio stiliaus techika ir kompozicijos, mokomasi atlikti sudėtingesnius akrobatinius šokio elementus po vieną ir grupėje. Taip mokomasi įrankių valdymo tokių kaip kamuolys, kaspinas, šokdynė ir lankas. Mergaitės ruošia choreografijas varžyboms, konkursams . Mokosi perteikti emocijas per šokį ir tobulina savo įgūdžius.

11-13 METŲ GRUPĖ

KONKURSINĖ GRUPĖ

Užsiėmimų metu mokosi šiuolaikinio, modernaus, show ir pop dance šokio stiliaus choreografijų, sudėtingesnės šokio technikos. Laviną lankstumą, stipriną kūną. Kuria sudėtingas šokio choreografijas varžyboms, naudojant įvairias priemones ir kūną, ruošia meninius pasirodymus. Atlieka įvairius akrobatinius triukus komandoje ir po vieną. Išreiškia save per šokį ir dalyvauja varžybose lietuvoje ir užsienyje.

13-15 METŲ GRUPĖ

KONKURSINĖ GRUPĖ

Grupė atliekanti pasirodymus komerciniuse ir nekomerciniuose renginiuose, varžybose. Grupėje ruošiami meniniai pasirodymai ore ir ant žemės. Atliekami sudėtingi ir daug fizinių galimybių reikalaujantys įvairūs gimnastikos, akrobatikos elementai. Tai grupė kurioje užsiėmimai vyksta šiek tiek kitaip. Grupėje ruošiami performanso stiliaus pasirodymai. Kurie reikalauja tvirto pasiruošimo, ištvermės, jėgos ir lankstumo. Grupėje renkamos šokėjos nuo 15 metų ir vyresnės.

RINKTINĖ GRUPĖ "ARTISTĖS" 15+