Asta Strasevičienė
Sporto klubo "Moterų Ekspresas" įkūrėja, grupinių ir asmeninių treniruočių instruktorė, licenzijuota zumba, zumba vaikams bei Pound trenerė. Trenerė Asta studijoje veda grupines treniruotes moterims, taip pat dirba vaikų vasaros stovyklose. Trenerė taip , pat yra ir mama turi du krykštaujančius ir energingus vaikus, kuriems yra pavyzdys, skatinantis būti sveikiems ir aktyviems.

" Būti su vaikais, skatinti juos judėti, matyti jų veiduose šypsenas, tai didžiausia mano darbo vertė ir prasmė."

Gustė Antanaitytė
Studijos trenerė
, kuri puse savo gyvenimo yra praleidus sporto salėje arba varžybose, prikaupusi įvairių patirčių ir žinių. Yra baigusi 12 metų meninės gimnastikos programą mokykloje ,,Startas’’. Jos pasiekimų krepšelyje: Jaunimo LR rinktinės narė 2019/2020, Kauno miesto atskirų įrankių čempionė, LR Jaunių grupinių pratimų 2v laimėtoja, LR Suaugusių grupinių pratimų 3v laimėtoja, Tarptautinių varžybų nugalėtoja, prizininkė (Bulgarija, Italija, Slovakija, Graikija ir t.t.), apdovanojimas sporto mokyklos ,,Startas” už pasiekimus. Gustė studijoje veda šokių ir gimnastikos užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

"Matant vaikų žibančias akis, užsispyrimą, norą dirbti, semtis naujų žinių kiekvieną dieną su šypsena atėjus į treniruotę.Su mergaitėmis kartu patirti džiugesį, laimėjus aukštas vietas, nusivylimą, kai kažkas nepavyksta kaip tikėjosi, vienybę, kurią patiriame su vaikais kartu kiekvieną dieną"

Viktorija Štrimaitytė
Studijos ,,Pase" įkūrėja ir vadovė, choreografė, šokių trenerė ir oro gimnastikos instruktorė, turi 5 metų patirties darbo su vaikais srityje, stovyklų organizavime. Nuolatos ruošia studijos mokinius įvairiems tarptautiniams konkursams ir projektams. Viktorija studijoje veda šokių ir gimnastikos užsiėmimus visoms amžiaus grupėms, taip pat oro gimnastikos užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Nuo mažumės gyvenanti tarp oro ir žemės ribų, dar vaikystėje pradėjo užsiiminėti šiuolaikiniais šokiais, tuomet baletu, o vėliau ir oro gimnastika, dalyvavusi ir tapusi lauriate ir prizininke ne viename tarptautiniame konkurse ir vėliau nusprendusi hobį paversti savo darbu ir pragyvenimo šaltiniu.

,,Darbas su vaikais man yra malonumas, matyti kaip jie tobulėja, auga ir mokosi yra didžiulė dovana, o turėti galimybę prie to prisidėti ir padėti jiems žengti jų svajonių ir tikslų link yra dar nuostabiau... Dažnai pajuokauju, kad esu tarsi daugiavaikė mama, su 100 vaikų, bet kiekvienas mano vaikas man yra pats pačiausias"

Studijos vadovė nuolatos tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose:

Sertifikatas ,,Jogos treniruotės- jų taikymas praktikoje 4-16 metų vaikams"
Seminaras šokio pedagogams ,,Augu tam , kad auginčiau kitą"
Sertifikatas ,,Oro joga level 1-2"
Sertifikatas ,,Oro joga level 3-4"
Seminaras šokiu pedagogams ,,Aš pradedu kurti"